Hakkımızda

44 YILDIR HİZMETİNİZDEYİZ!

Kalıpçıoğlu Baskılı Devre ve Elektronik A.Ş. 1974 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız bugün İstanbul, Pendik te güçlü ve deneyimli kadrosu ile kendini sürekli geliştirerek baskılı devre üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Kalıpçıoğlu bugün Yurtiçi ve yurt dışından 100 den fazla firmaya; başta; Aydınlatma, Otomotiv, Elektronik, Elektrik, Beyaz eşya, Telekomünikasyon ve Asansör olmak üzere daha birçok sektöre “Yüksek kalite, Uygun fiyat ve Zamanında teslim” prensibini esas alarak hizmet vermektedir.

Yıllık 82.000 m2 olan resmi üretim kapasitemizi son yapılan yatırımlarımız ile 100.000 m2 üzerine çıkarmış bulunmaktan ve daha kaliteli üretim yapmaktan mutluluk duymaktayız.

Firmamızda Fr2, Cem1, Fr4, Flexible ve Alüminyum bazlı hammaddeler ile malzeme kalınlığı 0.2 mm den 2.4 mm ye kadar Tek taraflı ve Çift Taraflı baskılı devre üretimi yapmaktayız. Ayrıca 2000 yılından itibaren işbirliği içinde bulunduğumuz sektörünün lideri olan uzak doğulu çözüm ortaklarımızla ileri teknoloji gerektiren Tek yüzlü PCB den 24 katlı PCB ye kadar, baskılı devre kartı ihtiyaçlarınıza istediğiniz adetlerde cevap vermekteyiz.

Dizgi Bölümümüz 2000 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Elektronik kart tasarımı ile birlikte malzemeli veya malzemesiz fason üretim, RoHS direktiflerine uygun olarak deneyimli bir kadro ile devam etmektedir. Temiz ve kaliteli olan bu dizgi işçiliğini isteğiniz doğrultusunda E. Test yaptırarak pekiştirebilir, güvenle ürününüzü satışa sunabilirsiniz.

Ürünler
Tek Taraflı Pcb